ENG RUS GER FRE SWE TUR NOR NLD POL SLO FIN العربية فارسی 中国

OUR TEAM

 

املاک سامر هوم در تریکه

به شرکت املاک سامر هوم خوش آمدید

سامر هوم یک شرکت املاک ترکیست که دفتر مرکزی آن در شهر ساحلی و سرسبز آلانیا قرارگرفته است.
دفتر آلانیای این شرکت در منطقه زیبای داملاتاش (Damlataş) نزدیک به جاذبه‌های تاریخی و همچنین ساحل کلئوپاترا که دارای گواهینامه‌ی پرچم آبی (blue flag) است جای دارد صاحب آن یک کارگزار املاک دارای مجوز با سال‌ها تجربه کار در بازار املاک است. تجربه طولانی ما و همچنین تعهد ما به مشتریان ما سبب دست یابی به نام و شهرت خوب برای این شعبه از شرکت شده است.
شرکت ما ارائه دهنده‌ی مقیاس متنوعی از املاک در منطقه‌ی مدیترانه است، در پروژه‌های ما از آپارتمان‌های دنج گرفته تا ویلاهای لوکس چه در مرکز و یا در مناطق پر آرامش، وجود دارند. بگذارید رویای شما به حقیقت بپیوندد و یکی از بهترین مقاصد گردشگری تبدیل به خانه ی جدید شما شود.
سرمایه گذاری در املاک یک کشور خارجی تصمیمی جدی است، شرکت ما به مشتریانش یک مشاوره‌ی قابل اطمینان صادقانه را در مورد خرید ملک در ترکیه ارائه می‌دهد، به عنوان یک تیم حرفه‌ای از کارگزاران خریداران خارجی، ما سلیقه مشتریان خود را می‌دانیم و علایق و خواسته‌های آن‌ها در مورد کیفیت و جزئیات را درک می‌کنیم. نمایندگان سامر هوم شما را در یک تور بازدید همراهی می‌کنند و تمام اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهند و خدمات حرفه‌ای و قابل اطمینان در تمام مراحل خرید به شما ارائه داده می‌گردد. به جهت راحتی شما این خدمات به تمام زبان فارسی نیز قابل ارائه است.
ما با دانش قوی که از بازار املاک داریم، به عنوان شریکی در کنار شما خواهیم بود، و توجه مخصوص به شما در خصوص خدمات و مساعدت قبل و بعد از فروش ارائه خواهیم کرد، شعار اولیه شرکت سامر هوم رضایت مشتری است.
ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که خدمات ما با ملزومات و نیازهای مخصوص شما مطابقت داشته باشد زیرا که رضایت شما هدف ماست.

از تماس با شما خوشحال خواهیم شد.

اگر به دنبال شراکت هستید به بخش همکاری با سامر هوم مراجعه کنید.