آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی آپارتمان های منحصر به فرد ساحلی با منظره دریا برای فروش در قبرس شمالی
از
€ 57.500

آپارتمان لوکس رو به ساحل با منظره دریا باور نکردنی در شمال قبرس


6023

قبرس

35 m2

1+1

1

2018

14

600 m

10 m

55 km
اتاق ها سایزها اتاق خواب ها حمام ها قیمت
1+1 35 m2 1 1 € 57.500

مزایای خرید:

 • منطقه تعطیلات عالی
 • سرمایه گذاری خوب
 • مجتمع با سرویس کامل

پروژه جدید واقع در ساحل شمالی قبرس واقع شده است

پروژه جدید واقع در کنار ساحل است و این یکی از پروژه های واقع در ساحل شنی قبرس شمالی است. شما از دسترسی به ساحل و باغبانی خود لذت خواهید برد. در اطراف ، میدان ها و باغ های میوه و بسیار نزدیک به مرکز که می توانید غذای تازه و نوشیدنی خود را داشته باشید. همه چیز در فاصله ی نزدیک است.

پروژه جدید با افرودیت به شما یک تعطیلات فعال و آرام برای شما و خانواده تان ارائه می دهد. لذت بردن از استخر شنا در فضای باز، باشگاه، زمین بازی کودکان، سالن والیبال، بار ساحلی و رستوران. حتی در فصل زمستان شما می توانید از استخر شنای سرپوشیده و بسیاری از امکانات دیگر در محیط داخلی لذت ببرید. مرکز اسپرت افرودیت به شما انواع درمان های مختلفی نظیر حمام فوم، ماساژ بالی و شستشو را ارائه می دهد. مرکز تناسب اندام جلسات یوگا و پیلاتس را برای راحتی و روزهای آرامش بخش خود ترتیب می دهد. ورزش های ساحلی و آب در هر زمان در دسترس هستند یکی از بهترین مکان برای موج باندینگ، وایکینگ و غواصی بادبادک است.

ویژگی های عمومی این مجتمع منحصر به فرد در قبرس

در مجموع 14 طبقه ساختمان انواع سبک آپارتمان را از استودیو به آپارتمان 3 خوابه پنت هاوس ارائه می دهد. هرچه بالاتر می روید، دید بهتری دارید . از طبقه سوم شما ، منظره دریای بی انتها از آپارتمان خود را خواهید داشت. آپارتمان لوکس برای فروش در قبرس در گازیورسن است .

 • باغ-باغچه
 • زمین والیبال
 • تناسب اندام
 • اتاق ماساژ
 • استخر
 • منظره دریا
 • استخر شنا
 • ساحل
 • رستوران

Sahar Hosseini

speaker_notes فارسی

تماس با ما

لطفا فرم را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

علاقه مند به این خانه هستید؟
تماس با ما

تماس با ما

لطفا فرم را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

مشخصات اجتماعی خود را به اشتراک بگذارید

املاک مشابه

پیشنهاد جایگزین در نوع مشابه، محل و محدوده قیمت

خرید ویلای انحصاری با منظره فوق العاده نزدیک اسنتپه
1+0, 2+1
1, 0
39 - 61 m²

خرید ملک در مجتمع مسکونی با موقعیت عالی در جزیره قبرس
1+0, 2+1
1, 1
46 - 89 m²

خرید آپارتمانهای زیبا در مجتمعی لوکس در قبرس شمالی
1+0, 1+1
1, 1
38 - 61 m²

پروژه لوکس برای فروش در قبرس شمالی
1+1, 4+1
1, 3
75 - 211 m²

خرید ملکی با پرستیژ در کنار دریا در قبرس شمالی
2+1
1
95 m²

املاک لوکس با استخر شنا در نزدیکی ساحل در قبرس
1+1, 2+1
1, 2
52 - 81 m²

به دنبال فروش یا خرید ملک خود هستید؟

مشخصات تماس خود را بگذارید و ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

تماس تلفنی

+90 538 888 16 16