ENG RUS GER FRE SWE TUR NOR NLD POL SLO FIN العربية فارسی 中国

تور رایگان جهت بازدید املاک در آلانیا

یک پیشنهاد شگفت انگیز! آیا با سفری رویایی به سرزمین فرهنگ و تاریخ موافقید؟ موسسه املاک و مستغلات سامرهوم به شما پیشنهاد میکند ضمن یک سفر تفریحی شخصا با کشور ترکیه آشنا شوید .تضمین میکنیم لذت این سفر شما را به این باور خواهد رساند که برای سرمایه گذاری و زندگی ایده آل محل مناسبی را انتخاب نموده اید.

تور رایگان بازدید از آلانیا یک فرصت استثنایی برای به دست آوردن اطلاعاتی است که به دنبال آن هستید.در این سفر شما پروژه های ساختمانی را در مراحل اولیه ساخت بازدید میکنید.این پروژه عظیم همه سلایق و نیازهای شما را پوشش میدهد چرا که از تنوع بالایی برخوردار میباشد.در قدم دوم کارشناس فروش با شما در مورد بودجه و معیارهای مورد نظرتان صحبت میکند.و سپس واحد ساختمانی مناسب به شما پیشنها خواهد شدد.هماهنگی سفر هوایی ، انتقال از فرودگاه به محل پروژه و اقامت شما بر عهده موسسه ما خواهد بود.این تور تفریحی تجاری کاملا بر اساس نیاز و بودجه شما طراحی شده است.زمان بندی آن بر اساس برنامه پروازی محل اقامت شما به مقصد آنتالیا خواهد بود.در طول اقامت شما در آلانیا یک پوشش کامل از بازدید از املاک ، برنامه های تفریحی را تصمین میکنیم و تمام نیازهای شخصی شما در نظر گرفته خواهد شد.

زمانبندی:

دوستی پایدار با شما افتخار ماست.برای رزرو تور رایگان بازدید از آلانیا لطفا از طریق فرم الکترونیکی ما را از زمان مورد نظر خود جهت بازدید از آلانیا مطلع نمایید.هماهنگی لازم جهت پرواز در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

ورود به ترکیه و مراجعت به محل اقامت :

پس از زمان بندی هماهنگی بلیط رفت و برگشت آنتالیا از محل اقامت شما رزرو خواهد شد.در بدو وردو به فرودگاه آنتالیا وسیله نقلیه مناسب به همراه راننده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.در روز برگشت وسیله نقلیه از محل هتل اقامت شما به مقصد فرودگاه آنتالیا بر عهده موسسه خواهد بود.

اقامت در ترکیه:

یک هتل حداقل سه ستاره از امکاناتی است که در این سفر برای شما تضمین می شود.آرامش خاطر شما از یک اقامت لذت بخش در محیطی راحت از اولویت های موسسه ماست.

جلسه آشنایی:

نماینده موسسه سامرهوم که مسیولیت شما را در طول سفر به عهده دارد پس از هماهنگی و زمان بندی شما را تا دفتر کار رسمی موسسه املاک و مستغلات سامر هوم در آلانیا همراهی خواهد نمود.در جلسه معرفی، در مورد واحد ساختمانی مورد نظر شما و برنامه سفرتان گفتگو صورت گرفته و ریوس مطلب در مورد قوانین و پروسه خرید ملک در کشور ترکیه در اختیار شما قرار داده میشود.همجنین شما در جریان انوع خدمات موسسه در قبال مشتریان در طول مدت خرید و پس از آن قرار میگیرید.هدف ما انطباق نهایت کیفیت و زیبایی با بودجه و نیاز شماست.

گشت و گذار!

یک اتومبیل شخصی با امکانات روز به همراه نماینده موسسه سامرهوم برای بازدید از سایت املاک و گشت و گذار در منظقه از درب هتل در اختیار شما خواهد بود.برای راحتی هرچه بیشتر شما، نماینده موسسه آشنا به زبان شما انتخاب شده و در همه مراحل همراه و هم قدم شما خواهد بود.

بازدید پروژه ساختمانی:

زمانیکه واحد ساختمانی مورد علاقه خود را انتخاب نمودید تمام اطلاعات اعم از بروشور، نقشه ساختمان، لیست قیمتها و سایر جزییات در اختیار شما قرار میگیرد.شما میتوانید در این مرحله واحد ساختمانی یا سایت اجرایی را بازدید نمایید.یک قرار مشاوره با کارشناس مربوطه برای شما تنظیم می شود و شما میتوانید اطلاعات دقیق تر در مورد ساخت و غیره را به دست آورید.

جلسه نهایی:

در نهایت پس از تمام این مراحل در محیط ارام دفتر موسسه پذیرای شما خواهیم بود.در این مرحله موسسه از نظرات شما بهره مند شده و برای جزییات بیشتر پاسخ گوی سوالات خواهد بود.اگر خانه رویایی خود را انتخاب کنید میتوانید در همان روز وارد پروژه خرید شوید.در غیر اینصورت موسسه همواره خدمتگذار شما خواهد بود و میتوانید به جستجوی خود ادامه دهید.