آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا آپارتمان های تازه ساخته شده در آدابوکو با منظره دریا

آپارتمان با نام تجاری جدید درآدابوکو با منظره دریا و موقعیت ایده آل

€ 65.000
بدروم,توزلا
7050
3
2013
76 m2 ,
zoom_out_map 76 m2
€ 65.000
hotel 2
balcony 1

آپارتمانهای دوبلکس جزییات

آپارتمان با نام تجاری جدید واقع در بدروم، آدابوکو با منظره دریا  در انتظار صاحبان خود است. این آپارتمان دارای 2 اتاق خواب، 2 حمام و 1 بالکن است و دارای یک مساحت کل 76 متر مربع است. بالکن ایده آل برای لذت بردن از زیبایی دریای اژه است. آپارتمان دارای سالن باز و با آشپزخانه، از جمله بالکن است. در اینجا شما می توانید وعده های غذایی خود را آماده ومیل نمایید در حالی که شما دریا را مشاهده میکنید. این آپارتمان ها واقعا به سرعت فروخته می شود؛ چرا که آنها از هر لحاظ  ارزش زیادی دارند و تنها 2 مورد از آنها در حال حاضر باقی مانده است.

علاوه بر ویژگی های آپارتمان محل آن است، زیرا با نزدیک شدن به همه چیز شما تمام نیازهای خود را نیز فراهم می کنیدو دور از سر و صدای شهر است. امکانات محلی، ایستگاه اتوبوس، دریا همه در حال پیاده روی هستند و مرکز شهر تنها 2 کیلومتر فاصله دارد. همچنین، فرودگاه تنها 14 کیلومتر از آپارتمان است. مجتمع منحصر به فردی که این آپارتمان در آن قرار دارد، استانداردهای زندگی با کیفیت بالا را ارائه می دهد. ساحل جمعی ، استخر شنا، پارکینگ خودرو برای ساکنان وجود دارد. در مجتمع، 24/7 امنیت و دوربین نظارت وجود دارد و در آپارتمان ها، اینترنت و سیستم ماهواره ای وجود دارد.

Amir Sadeghi

Amir Sadeghi

Sales Representative
speaker_notesفارسی
phone+90 538 888 16 16
mailamir@summerhome.com.tr
Azadeh Sadeghi

Azadeh Sadeghi

Sales Representative
speaker_notesفارسی
phone+90 538 888 16 16
mailazedah@summerhome.ir